Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility knowledgebase.co.il - תקנון שימוש
תקנון שימוש

תקנון שימוש

** המסמך מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

תנאי השימוש הבאים יחולו על השימוש באתר זה knowledgebase.co.il.

האתר knowledgebase.co.il (להלן "האתר"), הינו אתר אשר עוסק בפרסום והצגת מדריכים, סרטונים, מסמכים, מצגות ואמצעי הצגה מסוגים שונים אשר מטרתם העיקרית היא העשרת הידע של הגולש.

 

היקף תנאי השימוש

תנאים והגבלות אלה ("תנאים") מוגדרים בין knowledgebase.co.il לבין המשתמשים בה ויחולו על השימוש של האתר, או כל מוצר ושירותים הכוללים אודיו, וידאו, ספרים אלקטרוניים, תמונות ותוכן טקסטואלי באמצעות מחשב, אפליקציה לנייד, סטרימינג מקוון, כרטיסי SD, טאבלטים או אחר התקני אחסון / העברה ("מוצרים / שירותים / מוצרים ושירותים").

כמשתמש במוצרים ושירותים שלנו, עליך להסכים לקרוא את התנאים שהוזכרו מעתה ואילך.

 

פְּרָטִיוּת

כל מידע אישי המוגש בקשר לשימושך במוצרים או באתר כפוף למדיניות הפרטיות שלנו, הנמצאת במדיניות הפרטיות.

 

כללי

המוצרים שלנו מאפשרים למשתמשים ללמוד באמצעות שירותי הוראה, הדרכה ולמידה בשידור חי ומוקלטים. השירותים כוללים, ללא הגבלה, הצגת תכנים בכל פורמט אפשרי וקבלת פידבקים ממשתמשים.

כמשתמש רשום באתר, אתה מסכים כי אנו עשויים להודיע ​​לך באמצעות דוא"ל בנוגע לנושאים שונים הקיימים באתר ו/או בנוגע לאתר עצמו.

אם אתה מפרסם תכנים באתר שלנו, עליך להסכים לתנאים המוזכרים תחת חובות מדריכים.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות המוחלט לשנות את התנאים הללו על פי שיקול דעתה הבלעדי בכל עת וללא הודעה מוקדמת אליך למעט פרסום התנאים המתוקנים באתר. כל שינוי בתנאים הוא בתוקף עם פרסום. התנאים יזוהו בתאריך התיקון האחרון. עליך לבקר בעמוד זה באופן קבוע כדי להבטיח את המשך הסכמתך לתנאים אלה. המשך השימוש שלך בשירותי האתר לאחר כל שינוי בתנאים אלה מהווה הסכמה מחייבת שלך לתנאים המתוקנים. על אף המשפטים הקודמים של סעיף זה, שום תיקון בתנאים אלה לא יחול על כל מחלוקת בינך לבין הנהלת האתר שהתעוררה לפני מועד תיקון זה.

 

הַרשָׁמָה

יהיה עליך להירשם אצלנו ולקבל חשבון, שם משתמש וסיסמה עבור מרבית הפעילויות באתר שלנו, כולל הגשת תכנים, דירוג, תגובה ושמירה למועדפים. המידע שאתה מספק בזמן ההרשמה עוזר לנו לארח את התוכן שלך, ולשמור את התכנים שלך. אתה האחראי הבלעדי לשמירה על סודיות חשבונך, שם המשתמש והסיסמה שלך. אתה מבין עוד שאתה אחראי לחלוטין על כל הפעילויות הקשורות לחשבונך.

אתה מתחייב שהמידע הקשור לחשבונך יהיה מדויק, עדכני ומלא בכל עת. אם אנו סבורים שמידע שכזה אינו נכון, לא מדויק, אינו שוטף, אינו שלם או מטעה, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשעות או לסיים את חשבונך ולהגביל כל שימוש שוטף או עתידי באתר ובשירותים שלנו, ללא כל אחריות כלפיך .

עליך להודיע ​​לנו באופן מיידי על כל שימוש בלתי מורשה בחשבונך וכל הפרת אבטחה אחרת. איננו יכולים להיות אחראים לכל אובדן או נזק הנובע מכישלונך או מרשלנותך לעמוד בדרישות המפורטות בהסכם זה, בין אם ללא ידיעתך, לפני שהודעת לנו על גישה בלתי מורשית לחשבונך.

אינך רשאי להשתמש בחשבון של מישהו אחר בכל עת או להעביר את חשבונך למישהו אחר ללא רשות בעל החשבון. אם אישרת אדם אחר, כולל קטין, להשתמש בחשבונך, אתה מבין בנסיבות כאלה, אתה אחראי לחלוטין להתנהלות המקוונת של משתמש כזה ולהשלכות של כל שימוש לרעה.

 

תוכן שהוגש על ידי המשתמש

איננו יכולים להבטיח את הדיוק, האמינות או התקפות של מדריכים, מסמכים, קורסי ווידאו, ספרים האלקטרוניים, הערות הסקירה, המשוב והדיונים המפורסמים באתר, מכיוון שאיננו שולטים בתכנים שהוגשו. על ידי שימוש באתר, אתה עלול להיתקל בפוסטים או הערות שאתה עשוי להחשיב כמנוגדים. אתה מסכים בזאת כי הנהלת האתר אינה אחראית לגישה שלך או לשימוש בתכנים כאלה.

האתר מהווה פורום למדריכים, מפרסמים ומשתמשים. איננו אחראים לכל מחלוקת, תביעות, הפסד, פציעה או נזק מכל סוג שהוא העלול להתעורר או להתייחס להתנהלות של מדריכים, מפרסמים או משתמשים, כולל, אך לא רק, הסתמכות של כל משתמש על כל מידע המסופק על ידי מדריך.

 

התנהגות

אתה מסכים להשתמש בשירותים שלנו למטרות חוקיות בלבד. אתה האחראי הבלעדי לידע והקפדה על כל החוקים, הכללים והתקנות הנוגעים לשימוש שלך במוצרים. אתה מסכים לא להשתמש בתכנים שלנו כדי לגייס, לבקש או ליצור קשר בכל צורה שהיא מדריכים או משתמשים פוטנציאליים לצורך העסקה או התקשרות לעסק שאינו מזוהה איתנו ללא אישורנו מראש ובכתב, אשר ניתן למנוע על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אתה לוקח את כל הסיכונים מכל פגישות או קשר בינך לבין מדריכים או משתמשים אחרים בשירותי האתר.

 

חובות משתמש

קראת, הבנת והסכמת להיות מחויב לתנאי האתר.
אינך רשאי לתרגם, לפרסם מחדש או להדפיס את תוכן אתר זה ללא אישור בכתב של הנהלת האתר.
אינך רשאי להעתיק, להדפיס ולהפיץ ספרים אלקטרוניים (pdfs) לכל מטרה שאינה לשימוש אישי. אינך רשאי ליצור עותקים, להציג ולשתף עם אנשים או ארגונים, במקום תשלום או בחינם.
אינך רשאי להעתיק ולהפיץ קורסים בווידאו לכל מטרה שאינה לשימוש אישי. אינך רשאי ליצור עותקים, להציג ולשתף עם אנשים או ארגונים, במקום תשלום או בחינם.
לא תשתמש באתר זה כדי להעלות סרטון כלשהו של קורס טקסט, הדרכה, דיאגרמות, גרפיקה, לוגו, סימני מסחר, או כל תוכן אחר המוגן בזכויות יוצרים השייך לצד שלישי כלשהו.
לא תשתמש בתכנים או בחלק מתכני אתר זה לכל מטרה לא מוסרית ובלתי חוקית, לקידום הפרדה בהתאם למין, גיל, גזע, דת, לאום או מוגבלות של אדם, כדי להכפיש אדם או להפר את זכותו של אדם. לפרטיות.
לא תעלה, תפרסם או תעביר דרך האתר פרסום לא רצוי, חומרי קידום מכירות, דואר זבל, דואר זבל או כל סוג אחר של שידול.
לא תפרסם שום תוכן בלתי הולם, פוגעני, גזעני, שנא, סקסי, פורנוגרפי, שקרי, מטעה, מפר, משמיץ או לשון הרע.
לא תחשוף מידע אישי למדריך, ולא תבקש מידע אישי מכל מדריך.
אם אתה מתחת לגיל 18, קיבלת הסכמת אפוטרופוס או הורה משפטי לפני השימוש באתר או הרשמתך לאתר.
 

חובות מדריכים

אם נרשמתם אלינו כמדריכים לפרסום מדריכים או תכנים אחרים ("תוכן שהוגש"), עליכם להבין כי:

אתה מעניק להנהלת האתר זכויות למכירה, שיווק ורישיון משנה של התוכן שהוגש ישירות דרך אתרנו לגולשים שנרשמים לקורס.
הרישום שלך אצלנו כפוף לאישור הנהלת האתר, שאותו אנו עשויים להעניק או לשלול על פי שיקול דעתנו הבלעדי.
אתה תהיה אחראי לכל התוכן שהגשת, וכי בבעלותך או ברשותך ההרשאות הדרושות לשימוש בתוכן כזה, וכי יש לך סמכות לאשר לאתר להעתיק ולהפיץ את התוכן שהגשת באמצעות אתר האינטרנט שלנו כמתואר במסמך זה.
אתה מסכים ששום תוכן שהוגש לא יפגע בזכות הקניין הרוחני של צד ג 'או תואם כראוי.
בבעלותך זכויות היוצרים של כל התוכן שמועבר לחברה לפרסום. אך על ידי פרסום קורסים ותכנים אחרים, אתה מאפשר לנו לעשות בהם שימוש חוזר ולשתף אותם, אך אינך מאבד זכויות בעלות שיש לך על התוכן שלך.
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להעלות / למכור את הקורסים דרך כל חברה / פלטפורמה אחרת ללא כל מגבלות.
הנהלת האתר מחזיקה בזכות לפרסם את החומר שהוגש או למחוק אותו, על סמך התאמתו ובדיקתנו הפנימית. אם אנו מוצאים את החומר שהוגש מתאים לקהל הגולשים שלנו, התכנים שלך יפורסמו והוא יהיה זמין לצפייה באתר שלנו.
לא תפרסם שום תוכן בלתי הולם, פוגעני, גזעני, שנא, סקסי, פורנוגרפי, שקרי, מטעה, מפר, משמיץ או לשון הרע.
לא תשתמש בשירותים שלנו עבור עסק אחר מלבד אספקת שירותי הוראה והדרכה למשתמשים באתר.
לא תעסוק בשום פעילות שתחייב אותנו להשיג רישיונות כלשהם או לשלם תמלוגים לצד שלישי כלשהו.
לא תעתיק, תשנה או תפיץ את התוכן המתפרסם באתר זה אלא רק כמותר בהסכם זה.
אתה תשמור על פרטי ההרשמה והחשבון שלך וכל פרטי ההרשמה והחשבון האלה יהיו מדויקים.
אתה מעל גיל 18 או אם לא, אפוטרופוס חוקי הסכים לתנאי הסכם זה וייקח על עצמו את האחריות לביצועך ולצייתך להלן.
 

פרסומות של צד שלישי

אנו משתמשים בחברות פרסום של צד שלישי כדי להציג מודעות כאשר אתה מבקר באתר האינטרנט שלנו. חברות אלה עשויות להשתמש במידע מצטבר (לא כולל שמך, כתובתך, כתובת הדואר ו/או פרטים נוספים אשר עשויים להיות לנו אודותיך) אודות ביקוריך באתר זה ובאתרים אחרים על מנת לספק פרסומות אודות מוצרים ושירותים המעניינים אותך.

אנו לא מתחייבים לנכונות, כדאיות, תוקף וזמינות המידע המוצג באתרנו בצורה של פרסומות. איננו מבטיחים סחירות או התאמה של המידע המפורסם למטרה מסוימת כלשהי.

אנו מצהירים שהמפרסמים ולקוחותיהם או השותפים שלהם הם לא הסוכנים שלנו, ולא שותפים. אנו לא מספקים אחריות למידע שפורסם מטעמם של אף אחד מהמפרסמים ולקוחותיהם או שותפיו.

 

אם ברצונך לקבל מידע נוסף אודות פרקטיקה זו ולדעת את בחירותיך לגבי השימוש במידע זה על ידי  Google Adsense, אנא עיין ב:  https://www.google.com/adsense/start

 

התחייבויות

איננו אחראים כלפי אף משתמש בגין:
כל אובדן או נזק מכל סוג שהוא, כתוצאה משימוש במוצרים ובשירותים שלנו או במידע אחר המסופק באתר.
נזקים מיוחדים, ישירים, אגביים, ענישה, מופתיים או תוצאתיים מכל סוג שהוא, בכל דרך שהיא, כתוצאה משימוש או חוסר יכולת להשתמש באתר או בתכניו.
כל אתרי צד שלישי או תכנים בהם ניגשים ישירות או בעקיפין באמצעות קישורים באתר, כולל אך לא מוגבל לשגיאות או השמטות.
חוסר הזמינות של אתרנו באופן רציף או למשך פרק זמן כלשהו.
 

שיפוי

כמשתמש באתר זה, אתה מסכים להגן ולפצות באופן מלא עלינו ועל מקורבינו, כלומר ספקי שירות ושותפים טכנולוגיים, מכל תביעות, התחייבויות, נזקים, הוצאות ועלויות של צד ג 'כולל, אך לא רק, כל ההוצאות המשפטיות, הנובעות משימוש לרעה בשירותינו.

 

מערכת היחסים בינינו

אתה ואנחנו מסכימים שלא מתקיים בינינו יחסי מיזם משותף, שותפות, העסקה, קבלן או סוכנות.

אין אנו מקיימים קשר חוזי ישיר עם גולשים, ולכן המידע היחיד שתקבל אודות הגולשים הוא מה שמספק לך באמצעות השירותים. אתה מסכים שלא תשתמש בנתונים שאתה מקבל למטרה אחרת מלבד מתן שירותיך לאותם גולשים בפלטפורמה שלנו. אתה תשפה את הנהלת האתר נגד כל טענות הנובעות משימוש בנתונים האישיים של הגולשים.

 

זכויות יוצרים וסימני מסחר

דפי האינטרנט, ההדרכות, קטעי הקוד, הגרפיקה, הדיאגרמות, הגרפיקה וחומר הלימוד (המכונים "תוכן") הם הנכס המוגן בזכויות יוצרים של Zindex.co.il, אלא אם כן העלית / אירחת אותו בעצמך. חל איסור מוחלט לשמור, לעשות שימוש חוזר, לשכפל או לפרסם את התכנים או חלק מהתכנים בכל פורמט שהוא, ללא הסכמתנו בכתב.

אנו משתמשים בסמלי לוגו או צדדים שלישיים במוצרים שלנו וקורסים מתארחים אחרים. סמלי לוגו וסימנים מסחריים אלה נלקחו מממציאי הטכנולוגיה שונים ואנו קובעים בתוקף כי לוגואים וסימני מסחר כאלה אינם קשורים ל Zindex.co.il והם בבעלותם של בעליהם, והם מחזיקים בזכויות היוצרים שלהם.

 

טענות על הפרה

אם אתה מוצא שהגשתך שוכפלה במדריכים משותפים, או כל חלק אחר באתר ואתה סבור שהיא מהווה הפרה של זכויות יוצרים, או שזכויות הקניין הרוחני שלך נפגעות, אנא הביא אותה לידיעתנו אותנו לטעון בגין הפרת זכויות יוצרים או הפרת קניין רוחני אחר. אנא מלא טופס התראה בטופס צור קשר. יש לאמת את הטענות על ידי הצגת הוכחות תקפות ונכונות לעבודתך.

 

הצהרת אחריות

אתה מבין שבעת השימוש במשאבים של אתר זה, אתה עלול להיחשף לתוכן ממגוון מקורות, וכי אין אנו אחראים על הדיוק, האיכות, החוקיות או התועלת של תכנים כאלה. .

 

אנו שואפים ברציפות לספק תוכן מדויק ומתוזמן ככל האפשר, אולם אנו לא מתחייבים לדיוק, שלמות, נכונות, עדכניות, תוקף, אי התיישבות, אי הפרה, אי השמטה, סחירות או כשירות של תכני אתר זה. לכל מטרה מסוימת.

בנוסף אתה מאשר כי בעת השימוש בשירותים שלנו, אתה עלול להיחשף למוצרים, תוכן או חומרים שאינם מדויקים, פוגעניים, מגונים או מתנגדים, ואתה מסכים לשפות אותנו על כל זכויות משפטיות או שוויוניות או סעדים שיש לך כלפי החברה. בכבוד לכך.

במידה המלאה המותרת על פי החוק החל, הנהלת האתר ושלוחותיה, שותפיה, נותני הרישיון והספקים מתנערים בזאת מכל אחריות מפורשת, משתמעת וחוקית מכל סוג שהוא, לרבות, אך לא רק, האחריות המשתמעת של סחירות, התאמה מטרה מסוימת, ואי הפרה. שום מידע, בעל פה או בכתב, שלא הושג על ידך מחברה, מעובד או מנציג החברה או באמצעות השירותים, לא ייצור אחריות כלשהי שלא נאמרה במפורש בזאת.

איננו מתחייבים כי שירותינו או כל חלק מהם כולל תוכן ומוצרים כלשהם המוצעים באמצעות שירותינו יהיו ללא הפרעה, או נקיים משגיאות, וירוסים או רכיבים מזיקים אחרים ואיננו מתחייבים כי כל האמור לעיל יתוקן. אתה מבין ומסכים כי אתה משתמש, ניגש, מוריד או מקבל בדרך אחרת מידע, חומרים או נתונים באמצעות מוצרי החברה, כל אתרים או יישומים משויכים, ואתרי צד ג 'כלשהם על פי שיקול דעתך וכי אתה תהיה האחראי הבלעדי לכל נזק למערכת המחשב שלך המשמשת בקשר למוצרי החברה או אובדן נתונים הנובע מהורדה או שימוש של חומר או נתונים כאלה.

איננו אחראים, אם המידע הכלול בחומר שונה, הוסר או נמחק, לאחר הורדתו המלאה או חלקית על ידי המשתמש. כל חומר שהורד או הופנה יהיה בסיכון המשתמש.

 

שינוי שירותים

אנו עשויים לשנות את התכונות, התמחור והיבטים אחרים של השירותים שלנו על פי שיקול דעתנו ותנאים אלה ימשיכו לחול על השירותים שהשתנו. אתה מבין עוד כי אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות או להפסיק, באופן זמני או לצמיתות, את השירותים שלנו (או כל חלק מהם) עם או בלי הודעה מוקדמת. אתה מסכים שלא נהיה אחראים כלפיך או כלפי צד ג 'כלשהו בגין כל שינוי כזה כולל השעיה או הפסקת כל השירותים שלנו או כל חלקם.

 

סיום ההסכם

אנו רשאים להפסיק את השימוש שלך באתר ובשירותים שלנו באופן מיידי ללא הודעה בגין הפרה של תנאים אלה או כל אחד מהמדיניות הרלוונטית שלנו, כפי שפורסמה באתר מעת לעת.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות להסיר תכנים בכל עת, ללא הודעה מוקדמת, כפי שנקבע על ידי הנהלת האתר לפי שיקול דעתה הבלעדי, במקרים כותב מדריך מקבל פידבקים בעקביות מתחת לסטנדרטים האיכותיים שלנו. אתה מבין שאנו מחזיקים בזכות לאסור על מדריך או להגיש תכנים באתרנו ולסיים הסכם זה במקרה של אי ציות למדיניות או לתנאים המשפטיים שלנו (כולל תנאי השימוש).

אין לנו כל חובה לשמור על חשבונך או על תוכן שהוגש על ידך.

שיפוט משפטי

חוקי מדינת ישראל יחולו על כל מחלוקת הנובעת משימוש באתר זה, במוצריו ובשירותיו; ולבתי המשפט בחיפה, ישראל, לבדם תהיה סמכות בלעדית לעסוק בעניינים כאלה.

 

עדכון תנאים אלה

מעת לעת, אנו עשויים לעדכן תנאים אלה כדי להבהיר את שיטות העבודה שלנו או לשקף שיטות עבודה חדשות או שונות (כגון כאשר אנו מוסיפים תכונות חדשות), ו- Tutorials Point שומרת לעצמה את הזכות על פי שיקול דעתה הבלעדי לשנות ו / או לבצע שינויים אלה תנאים בכל עת.

 

המשך השימוש שלך בשירותים שלנו לאחר כניסת השינויים לתוקף פירושו שאתה מקבל שינויים אלה. כל תנאים מתוקנים יחליפו את כל התנאים הקודמים.

 

עודכן לאחרונה ב- 21/10/2022